Maak kennis met…Joost

Elke maand laten we jullie kennismaken met een van onze medewerkers. Deze maand krijgen jullie meer te weten over Joost van Weerdenburg! Joost van Weerdenburg is 35 jaar en werkt al 5 jaar bij Prommenz! Hij woont samen met zijn vrouw in het pittoreske gehucht Schardam en ze verwachten binnenkort een dochtertje.

Maak kennis met Joost

De eerste jaren werkte Joost als maatvoerder buiten, daarbij deed hij zo nu en dan modellenwerk voor machines. Sinds begin 2021 is hij langzamerhand in de rol projectleider Survey gerold, daarbij maakt hij nog geregeld zijstapjes of -sprongen naar de maatvoering buiten, wat tekenwerk en modellenwerk voor machines.

”Als maatvoerder ben je vaak buiten aan het werk, voor verschillende opdrachtgevers. De afgelopen jaren is hij voornamelijk voor veel aannemers in de regio aan het werk geweest, voor kleine klusjes van nog geen uur, tot langlopende projecten van meer dan een jaar. Het heeft beide zijn charme. Of het project nu groot of klein is, het team en de collega’s waar je mee werkt, maken het succesvol. Als de sfeer en het teamverband goed is, moet het raar lopen wil een project niet goed draaien.”

Een tof project waaraan Joost mocht meewerken is de realisatie van de datacenters in Noord-Holland. Niet direct een lust voor het oog om te zien, maar uitdagend om mee te helpen bouwen. Het geeft voldoening om daar als persoon en bedrijf onderdeel van uit te maken. Het is een goede manier om de Engelse taal een beetje bij te houden. Daarnaast geeft het altijd een goed gevoel als je door of over je eigen werk rijdt. Nieuw asfalt op een snelweg of provinciale weg rijdt toch net iets fijner wanneer je weet dat het er mede door jezelf of Prommenz is neergelegd.

 



Samenwerking Smit Groenadvies

Door middel van de samenwerking tussen Prommenz en Smit Groenadvies wordt kennis en kunde van verschillende disciplines uitgewisseld. Door deze uitwisseling en ondersteuning kan je ook een breder publiek bedienen met een grotere verscheidenheid aan producten en diensten.

Heb je vragen of ben je benieuwd of Joost je kan helpen bij een vraagstuk?
Neem dan direct contact met Joost van Weerdenburg.

Overig actueel

Prommenz On Tour – De kracht van klimaatadaptatie

In deze aflevering krijgen we klimaatprofessor Floris Boogaard op bezoek en praten we over de kracht van klimaatadaptatie.

Verkennend bodemonderzoek N9 Milieu

Verkennend bodemonderzoek N9 Alkmaar

Prommenz voert een verkennend bodemonderzoek uit langs de N9 in Alkmaar. Met dit onderzoek brengen we de kwaliteit van de bodem nauwkeurig in kaart als voorbereiding op geplande werkzaamheden bij de kruising Kogendijk N9.

Doorfietsroute Nieuwegein

Doorfietsroute Nieuwegein

In opdracht van de gemeente Nieuwegein werkt Prommenz aan de engineering van de doorfietsroute aan de Herenstraat. Deze 1,7 kilometer lange verbinding maakt deel uit van een groter project van de provincie Utrecht, die in totaal zeven trajecten als doorfietsroute wil realiseren om het gebruik van de fiets te stimuleren.

CO₂-Footprint

In deze nieuwsbrief delen we onze footprint van het eerste half jaar van 2025 en de voortgang van onze doelstellingen.