Prommenz helpt Solar team van Lyceum aan Zee
Via de Helderse Uitdaging kwam een dringende vraag binnen van het Solar Team van Lyceum aan Zee.

Prommenz helpt graag!
Het team was dringend op zoek naar een boottrailer voor hun boot die vaart op zonne-energie én waterstof. Met behulp van een boottrailer kan het team namelijk testvaarten maken met hun boot. Robbert Bak en Martijn Nanninga zagen deze oproep en waren gelijk enthousiast. In de loods van Prommenz stond namelijk nog een boottrailer die niet werd gebruikt en die ze graag wilde afstaan aan dit enthousiaste en ambitieuze team.
Als ingenieursbureau vinden we het te gek om te zien dat de jeugd zich bezig houdt met dit soort projecten. Martijn en Robbert kregen nog een leuke rondleiding in de werkplaats. Wij vinden het super hoe enthousiast en vol met passie het team over het project vertelde.
Overig actueel

Start bouw 330 flexwoningen Ouder-Amstel
Afgelopen 10 juli vond de feestelijke start van de bouw van 330 sociale huurwoningen in Ouder-Amstel plaats. Minister Mona Keijzer gaf samen met betrokken partijen het startsein voor de bouw van 330 flexwoningen in De Nieuwe Kern in Ouder-Amstel en wij waren erbij!