Mooi plaatje
Mooi plaatje! Je bent Nederlander, gek van paarden en werkt bij ons. Als echte fan neem je dan de juichhandschoen van onze EK actie mee, die komt natuurlijk bij elk evenement met een Hollands tintje van pas! Onze Smit Groenadvies collega Merel Popkema was vandaag aanwezig om Nederland bij de Grand Prix Dressuur aan te moedigen.
Juichhandschoen
Niet alleen bij de Grand Prix Dressuur waren we aanwezig, ook bij het zwemmen juichte onze collega hard mee. Zo maken we samen niet alleen Nederland, maar ook de tribune op de Olympische Spelen een klein beetje mooier. Op naar vele medailles voor Nederland!
Overig actueel
Complexe ruimtes 3D inmeten met NavVis: de 7 grootste voordelen
Heb jij een complexe of grote ruimte die je wilt renoveren of herinrichten? Dan wil je natuurlijk dat dit proces soepel en nauwkeurig verloopt. Met moderne 3D-scanners kan dat vandaag de dag snel en uiterst nauwkeurig. Een innovatieve oplossing is de NavVis scanner. Deze technologie maakt gedetailleerde 3D-modellen van zelfs de meest complexe ruimtes. Maar wanneer is 3D inmeten nodig? Wat is de NavVis scanner precies? En welke voordelen levert het op?
Prommenz On Tour – De kracht van de (bouw)vrouw
Bouwen aan een duurzame toekomst, maar ook aan diversiteit! Lidewij de Haas, Executive Director van BAM Bouw en Techniek en Cobouw Bouwvrouw van het Jaar 2024, zet zich dagelijks in voor alle vormen van diversiteit en inclusief leiderschap. Ze fungeert als rolmodel voor vrouwelijke leiders in de bouw – wat betekenis krijgt doordat zij zelf deze positie bekleedt én actief anderen ondersteunt.