Maak kennis met…Marjorie
Elke maand laten we jullie kennismaken met een van onze medewerkers. Deze maand krijgen jullie meer te weten over Marjorie van der Gragt! Marjorie van der Gragt is 33 jaar en woont met haar gezin en drie kinderen in Heemskerk. Op dit moment volgt Marjorie deeltijd de HBO Bos- en Natuurbeheer aan de Hogeschool Van Hall Larenstein. Ze is sinds juli 2022 werkzaam binnen Smit Groenadvies.
Marjorie is Adviseur Ecologie en houdt zich vooral bezig met het uitvoeren van quickscans, aanvullend onderzoek, de aanvraag van ontheffingen en ecologische begeleiding. Op dit moment zit ze volop in het onderzoekseizoen, en dan met name onderzoek naar gierzwaluwen en vleermuizen. Dat betekent nu dus veel buiten onderzoeken en dan ook vooral ‘s avonds en ‘s nachts. Ook ondersteunt ze het team met de planning en structuur binnen de afdeling.
Ze werkt met een jong, enthousiast team van ecologen. Iedereen staat altijd klaar voor elkaar en is bezig zich volop te ontwikkelen. Het leukste aan het werk vindt ze de grote afwisseling, de verschillende plekken waar ze komt en uiteraard het buitenwerk.
“Het tofste aan mijn werk is dat je continu op speciale plekken komt, waar je ‘normaal’ niet zo snel terecht zou komen. Zo heb ik laatst op een dak van een 12-verdiepingen hoog appartementencomplex gestaan om te controleren of daar een slechtvalk zat te broeden. Ook zijn we bezig met een gaaf project op een wel heel bijzondere plek in Den Haag waar ik helaas niet teveel over mag vertellen. Het vele buiten zijn is natuurlijk heerlijk!”
Voor Marjorie is het heel vanzelfsprekend dat Smit Groenadvies en Prommenz één bedrijf zijn. Ecologie is niet meer weg te denken in welk project dan ook, in elk project zit een groen component. “Je ziet natuurlijk dat er in Nederland en wereldwijd met het jaar meer aandacht voor groen komt, dus ook binnen ons bedrijf is het van belang dat de ecoloog aan tafel zit.”
Heb je vragen of ben je benieuwd of Marjorie je met een vraagstuk kan helpen?
Overig actueel
Complexe ruimtes 3D inmeten met NavVis: de 7 grootste voordelen
Heb jij een complexe of grote ruimte die je wilt renoveren of herinrichten? Dan wil je natuurlijk dat dit proces soepel en nauwkeurig verloopt. Met moderne 3D-scanners kan dat vandaag de dag snel en uiterst nauwkeurig. Een innovatieve oplossing is de NavVis scanner. Deze technologie maakt gedetailleerde 3D-modellen van zelfs de meest complexe ruimtes. Maar wanneer is 3D inmeten nodig? Wat is de NavVis scanner precies? En welke voordelen levert het op?
Prommenz On Tour – De kracht van de (bouw)vrouw
Bouwen aan een duurzame toekomst, maar ook aan diversiteit! Lidewij de Haas, Executive Director van BAM Bouw en Techniek en Cobouw Bouwvrouw van het Jaar 2024, zet zich dagelijks in voor alle vormen van diversiteit en inclusief leiderschap. Ze fungeert als rolmodel voor vrouwelijke leiders in de bouw – wat betekenis krijgt doordat zij zelf deze positie bekleedt én actief anderen ondersteunt.