Maak kennis met Erya

Erya van IJzerloo is 23 jaar en woont in Anna Paulowna. Ze werkt al bijna 2,5 jaar bij Prommenz als adviseur Ruimte & Ontwikkeling en is het gezicht van onze Werken Bij Prommenz campagne!

Maak kennis met Erya 3

Na het afronden van haar studie Aardwetenschappen aan de Vrije Universiteit Amsterdam is ze gestart bij de afdeling Milieu waar ze zich bezighield met het offreren en rapporteren van bodemonderzoeken. Daarna is ze overgestapt naar de afdeling Ruimte & Ontwikkeling waar ze alweer anderhalf jaar met veel plezier werkt. Ze houdt zich vooral bezig met het aanvragen van vergunningen, het schrijven van rapporten voor planologische procedures, waaronder GoFlo’s en planologische quick scans. Daarnaast werkt ze voor een aantal projecten regelmatig met ArcGIS.

‘Het leuke aan mijn werk vind ik de verschillen in projectgrootte. De ene dag werk je aan de realisatie van een enkele woning en de andere dag werk je aan het realiseren van een compleet nieuwe woonwijk. Daarnaast vind ik het ontzettend leuk om bij te dragen aan een droom of idee van een klant door het juridisch mogelijk te maken. Het leukste aan ons team vind ik dat wij een jong en ambitieus team zijn, die een uitdaging niet zomaar uit de weg gaat. Een van de tofste projecten die ik heb mogen doen was bij de afdeling Milieu. In het kader van herinrichting van parken in Purmerend werden wij door de gemeente Purmerend gevraagd om drie parken te karteren. Onze opdracht was om de ondergrond tot negen meter onder het maaiveld in kaart te brengen. Deze 9-meter boringen (meer dan 60 boringen in totaal) heeft mijn collega Michiel Dobber allemaal handmatig gezet! Dat was indrukwekkend om te zien.

De samenwerking tussen Prommenz en Smit Groenadvies zorgt voor ontzettend veel extra kennis die je opdoet. Je krijgt van elke afdeling wel wat mee. Deze kruisbestuiving tussen de afdelingen maakt dat we zowel onderling als richting onze klanten net dat beetje extra advies kunnen geven.’

Het kan zijn dat Erya je misschien bekend voor komt. Ze is namelijk het gezicht van de Werken Bij campagne.

Overig actueel

Jan Willem Erisman Prommenz On Tour

Stikstofdilemma – Prommenz On Tour

Ruimte voor… stikstof! Een discussie die al sinds 2019 heel wat stof doet opwaaien. Een complex onderwerp, dat eigenlijk helemaal niet alleen over stikstof gaat. Het gaat over ruimte, keuzes, vertrouwen en de vraag hoe Nederland er in de toekomst uit moet zien. Welke keuzes durven we wél te maken en welke keuzes blijven we uitstellen?

15 jaar Prommenz: feest!

Dit jaar bestaat Prommenz 15 jaar! En dat vierden wij 17 september met onze zeer gewaardeerde klanten en relaties tijdens een feestelijke bijeenkomst op de Harmenkaag 3 in Schagen.

Prommenz On Tour - S02E01-05-72

15 jaar Prommenz – Prommenz On Tour

In het vorige seizoen van blikten Foppe Timmer en Martijn Nanninga samen met Willem Koning terug op hoe het vijftien jaar begon. Nu is het tijd om vooruit te kijken! Het tweede seizoen van Prommenz On Tour trappen we af met een speciale jubileumeditie over de toekomst van de Prommenz Groep.

Directie Prommenz Groep 14092026

Versterking directie Prommenz Groep

Dit jaar hebben we een frisse start gemaakt met de Prommenz Groep. Een nieuwe koers als fundament voor duurzame groei, versterkte samenwerking en een herkenbare identiteit.