CO2-Prestatieladder

In november 2023 hebben we ons gecertificeerd voor de CO2-Prestatieladder niveau 3.

CO2 ladder icoon klein

Voortgang ambitiedoelstellingen en doorgroei naar niveau 5

In november 2023 hebben we ons gecertificeerd voor de CO2-Prestatieladder niveau 3. In de vierde nieuwsbrief geven we een update van de doelstellingen. Daarnaast hebben we dit jaar de ambitie om door te groeien naar niveau 5. Hierbij kijken we ook naar de uitstoot in onze keten, de zogenaamde indirecte emissies in scope 3. In de nieuwsbrief lees je wat onze uitstoot is en welke acties en reductiedoelstellingen we hebben bepaald. De volledige rapportage met betrekking tot de emissies in scope 3 en de ketenanalyse zijn terug te vinden op de site van SKAO.

Overig actueel

Prommenz On Tour – De kracht van verbinden

In deze aflevering is Herman Horsman, projectontwikkelaar bij HBB Groep te gast in ‘zijn’ Pendorp in Alkmaar. Een bijzonder project met een bijzondere historie. Of zoals Willem Koning het in de podcast verwoordt: ‘Dit project is eigenlijk met geen pen te beschrijven’.

Stoomweg 28 te Breezand

Afwijken van Omgevingsplan: Hoe werkt dat met BOPA en GoFlo?

Stel, je hebt een goed idee voor een ontwikkeling of bouwplan, maar het past nét niet binnen het omgevingsplan. Wat nu? Mag je zomaar afwijken van het omgevingsplan? En hoe pak je dat aan? Wat heb je daarvoor nodig?

Prommenz On Tour – De kracht van een goede infrastructuur

Samen slimmer en efficiënter renoveren en vervangen! In deze aflevering gaan we in gesprek met Harry Michels, transitiemanager bij de provincie Noord-Holland. Harry houdt zich bezig met een van de grootste infrastructurele opgaven van deze tijd: de vernieuwing van duizenden bruggen, wegen en andere civiele kunstwerken in Nederland. De vervangingsopgave ziet hij als een collectieve verantwoordelijkheid. Mensen en data zijn volgens hem de sleutel tot succes.

Prommenz On Tour – De kracht van samenwerken

Ruimte voor elkaar! In deze aflevering gaan we in gesprek met Levinus van der Veekens, eigenaar en directeur van Gebr. Van der Veekens. Als vierde generatie van het gelijknamige familiebedrijf zet hij altijd de mens centraal, want #mensenmakenveekens. Wat maakt een bouwproject écht succesvol? Het antwoord zit volgens hem niet in beton of bakstenen, maar in mensen.