Egmond Halve Marathon
Op zondag 12 januari 2025 vond de 50e jubileumeditie van de NN Egmond Halve Marathon plaats.


Sportieve toppers
Het prachtige duingebied van Egmond aan Zee en omgeving vormde het decor voor dit uitdagende evenement. Het parcours, dat begon met kilometers over het strand, leidde de lopers vervolgens door de duinen met uitdagende paden en pittige klimmetjes.
Tien van onze collega’s stonden aan de start en hebben maandenlang getraind om deze bijzondere uitdaging aan te gaan. Met doorzettingsvermogen en teamwork trotseerden zij de elementen en leverden een geweldige prestatie.
Wat een toppers! We zijn ontzettend trots op jullie inzet en enthousiasme.
Overig actueel

Start bouw 330 flexwoningen Ouder-Amstel
Afgelopen 10 juli vond de feestelijke start van de bouw van 330 sociale huurwoningen in Ouder-Amstel plaats. Minister Mona Keijzer gaf samen met betrokken partijen het startsein voor de bouw van 330 flexwoningen in De Nieuwe Kern in Ouder-Amstel en wij waren erbij!