Grondboorkampioenschap Van Hall Larenstein
Afgelopen 1 oktober vond de carrièredag van Van Hall Larenstein in Leeuwarden plaats. Prommenz was ook aanwezig, en hoe!


Grondboorkampioenschap
Op het schoolplein organiseerden wij vanuit onze eigen Prommenz On Tour caravan een grondboorkampioenschap, wie boort het snelst naar 1,0 meter? Met de hand uiteraard. Onze veldwerker Storm Hoogervorst deed het met alle plezier voor en vol enthousiasme deden studenten mee om hun eigen records te verbreken. Er was competitie en vooral veel plezier! Studenten konden zo niet alleen kennismaken met ons bedrijf maar ook meteen de opleiding Milieukunde in de praktijk brengen.
Onze collega’s van HR Emma Mosch en Peter Dorsman deden zelf ook een poging en weten nu hoe zwaar het werk van Storm is, die met gemak tot wel vier meter diep kwam. Ook onze milieu-expert Dennis Ruiter en ecoloog Thijs Tijsen, die allebei de opleiding Milieukunde bij Van Hall Larenstein hebben gevolgd, waren ook aanwezig. Een mooie gelegenheid om studenten uit eigen ervaring te vertellen over de mogelijkheden bij Prommenz, Smit Groenadvies en Buro Mien Ruys. Deelnemers bedankt voor jullie enthousiaste power en inzet!
Overig actueel

Prommenz On Tour – De kracht van samenwerken
Ruimte voor elkaar! In deze aflevering gaan we in gesprek met Levinus van der Veekens, eigenaar en directeur van Gebr. Van der Veekens. Als vierde generatie van het gelijknamige familiebedrijf zet hij altijd de mens centraal, want #mensenmakenveekens. Wat maakt een bouwproject écht succesvol? Het antwoord zit volgens hem niet in beton of bakstenen, maar in mensen.

Prommenz On Tour – De kracht van personeel
In de podcastserie Prommenz On Tour gaan we met onze Prommenz caravan op pad. Luister nu de eerste aflevering met Jan Mors! Over uitdagingen in de arbeidsmarkt, gezamenlijke initiatieven en de vanzelfsprekendheid waarmee het imago van onze branche te maken heeft.